Правила використання мобільних телефонів у навчальному закладі

Date: 25 січня 2019 о 06:52

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«СХІДНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
МУЗИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
75020 с.Східне, вул.Шкільна,12 тел.( 05547) 58331 е-mail: shidnenska@ukr.net Код ЄДРПОУ 24757144

НАКАЗ

25.01.2019  р.                                                                                              № 3

Про використання мобільних телефонів

під час освітнього процесу

З метою якісного забезпечення організації освітнього процесу, поліпшення організації режиму роботи закладу, захисту цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 28 січня 2019 року використання мобільних телефонів у навчальному закладі під час проведення освітнього процесу.
  2. Дозволити користуватися мобільним телефоном під час перерв, а також в окремих випадках під час проведення навчальних занять та виховних  заходів для  забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій, але лише із погодженням вчителів-предметників та класних керівників.
  3. У разі порушення порядку користуватися мобільними телефонами на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам.
  4. Адміністрація школи, педагогічний колектив не несуть відповідальності за збереження мобільних телефонів та не ведуть пошуки у разі їх зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.
  5. Заступнику директора з виховної роботи Радиш Л.З.:   ​До 28.01.2019 року ознайомити учнів та педагогічних працівників зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.
  6. Адміністратору сайту Чепурі М.М.:  Розмістити даний наказ на сторінках «Офіційна інформація», «На допомогу батькам» шкільного сайту.
  7. Класним керівникам 1-11 класів:  До 30.01.2019 ознайомити учнів та батьків з правилами використання мобільних телефонів у навчальному закладі.  До 30.01.2019 року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.
  8. Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора з виховної роботи  Радиш Л.З.

Директор школи                        А.М.Місюра

Comments:
Only authorized users can leave comments.