Завдання закладу на 2018-2019 н.р. та 2019-2020 н.р.

Дата: 12 березня 2019 о 09:06, Оновлено 28 листопада 2019 о 11:00

Виходячи з аналізу освітньої діяльності школи за 2018-2019 н.р. та розв’язуючи завдання державного законодавства у сфері освіти,  нормативних документів Міністерства освіти і науки України, науково-методичної проблеми області «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах створення єдиного освітнього простору» (ІІ етап - проектувальний),   враховуючи всі аспекти реформування системи освіти, основними завданнями закладу на 2019/2020 навчальний рік є:

1. Організація нового освітнього середовища, здатного забезпечити формування ключових компетентностей учнів в умовах Нової української школи.
  2. Створення відповідних умов інклюзивного навчання здобувачів освіти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.
  3. Спрямування усієї методичної роботи школи на успішну реалізацію ІІ етапу (проектувальний) науково-методичної проблеми області «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах створення єдиного освітнього простору».
  4. Підвищення педагогічної майстерності вчителів через оптимальну структуру науково-методичної роботи, удосконалення професійної компетентності кожного вчителя, розвиток  їх творчої ініціативи.
  5. Робота педагогічного колективу з підвищення якості результатів освітнього процесу в умовах реалізації Державного стандарту початкової школи, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
  6. Формування сучасного освітнього простору, спрямованого на успішну соціалізацію дитини.
  7. Забезпечення підвищення якості навчання під час освітнього процесу шляхом створення оптимальних умов для творчого розвитку особистості кожного учня, формування предметних знань і вмінь як основи у засвоєнні предметних і ключових компетентностей; формування високої  навчальної мотивації та потреби в освіті, самоосвіті, самореалізації учнів; підвищення якості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання; системного використання ефективних педагогічних технологій.
  8. Проведення внутрішнього моніторингу визначення рівнів навчальних досягнень учнів, аналіз їх та оцінювання змісту освіти і рівня педагогічної діяльності вчителів.
  9. Організація корекційної роботи з учнями, які мають бали початкового рівня та формування в них навичок корекційної діяльності, спрямованої на розуміння ними навчального матеріалу, виправлення недоліків і прогалин у знаннях, уміннях і навичках.
  10. Діагностування рівня загального розвитку дітей, інтелектуальні і творчі здібності на перехідних вікових етапах (1,5,10 кл.), корегування організації, змісту навчального процесу для досягнення бажаних результатів.
  11. Забезпечення переходу на новий зміст навчання учнів старшої  (11 клас) школи, ввести профіль навчання – українська філологія.
  12. Удосконалення роботи з обдарованими та здібними до навчання дітьми,  якісна підготовка їх  до участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсах, змаганнях.
  13. Виховання всебічно розвиненої, здатної до критичного мислення цілісної особистості, патріота з активною позицією.
  14. Розвиток учнівського самоврядування, залучення його до вирішення питань організації освітнього процесу.
  15. Створення умов для творчої самореалізації учнів, сприяння підвищенню їхньої активності  у проведенні позаурочних виховних заходів, годин спілкування, участі в загальношкільних заходах.
  16. Поширення досвіду роботи педколективу шляхом публікацій в фахових виданнях, на освітніх порталах, власних блогах, шкільному сайті.
  17. Утвердження в школі мікроклімату творчого співробітництва між учителями, учнями, батьками. Залучення громадськості до вирішення проблем навчання і виховання учнів, розвитку школи. Поставити на належний рівень роботу ради школи.
  18. Забезпечення оновлення, зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Виходячи з аналізу освітньої діяльності школи за 2017-2018 н.р. та розв’язуючи завдання державного законодавства у сфері освіти,  нормативних документів Міністерства освіти і науки України, науково-методичної проблеми області «Компетентнісний підхід та особливості соціалізації особливості в умовах створення єдиного освітнього процесу», враховуючи всі аспекти реформування системи освіти, основними завданнями закладу на 2018/2019 навчальний рік є:

3. Спрямування усієї методичної роботи школи на успішну реалізацію І етапу науково-методичної проблеми області «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах створення єдиного освітнього простору».
  11. Забезпечення переходу на новий зміст навчання учнів старшої  (10 клас) школи, ввести профіль навчання – українська філологія.
  18. Забезпечення оновлення, зміцнення матеріально-технічної бази закладу.